Avea Borcunu Ödeme

Avea

Avea Borcunu Ödeme

 

Avea kullanıcılarına müjde! Artık Avea faturalarınızı internetinizin yettiği her alanda kolay ve hızlı bir şekilde ödeyebileceksiniz. Nasıl mı? Çok basit. İnternet üzerinden Avea’nın internet sitesine girerek online hizmetler menüsü üzerinden telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapacaksınız. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız sitede gösterilen kodlarla şifrenize ulaşabilir isterseniz ücretsiz SMS yönlendirmesi ile de şifrenizi alabilirsiniz. Online hizmetlere girdikten sonra kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemleriniz kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Online hizmetlere giriş yaptıktan sonra tüm fatura detaylarınızı görebilir avea borcunu ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Tüm faturalarınızı kredi kartınız ile kolay bir şekilde ödeyebilir isterseniz sonlandırabilirsiniz. Yeni paket tarifelerinden de yararlanabilir yada paketiniz aktif ise onu iptal edebilirsiniz.

 

Tüm bu işlemleri Online Hizmetler menüsü üzerinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmak olacaktır. Giriş yaptıktan sonra Fatura Detayları kısmından avea borcunu ödeme seçeneğine tıklayarak kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemi talimatı ile sonlandıracaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir