Avea fatura ödeme

avea

Avea Fatura Ödeme

 

Yakın bir zamanda firma isminin değişmesi sonucu bir çok tepkiyi üzerine çekse de hala piyasada ki yerini korumaya devam eden Avea hatlı kullanıcılarımıza fatura ödeme konusunda bir çok yeni bilgileri bu yazımızda sizlere sunacağız.

 

Avea’nın isim değiştirmesi sonucunda ortaya çıkan Türk Telekom anlaşmalığı ile artık müşterilerine internet sitesi üzerinden bir çok hizmet vermektedir. Online işlemler, canlı müşteri hizmetleri ve faturalarınız hakkında istediğiniz her vakit dilediğiniz her yerden tüm bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz.

 

Dilerseniz sizlere avea fatura ödeme konusunda bir kaç yenilikten bahsedelim. Avea müşterilerine internet hizmeti üzerinden cep telefonuz ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak kredi kartı ile avea fatura ödeme işleminiz kolayca 3D güvenlik sistemi ile yapabilmektedir.
Müşterinin güvenilirliği ve rahatlığını daha çok ön planda tutmak isteyen Avea sizlerin istediğiniz her vakit avea fatura ödeme işlemlerinizi yapmanızı sağlıyor. Avea internet sitesi üzerinden sadece faturalarınızı ödemekle kalmaz son aylarda ki faturalarınızı görüntüleyebilir PDF olarak yazdırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir