Avea kullanıcı iseniz artık her şey daha kolay

Avea

Avea Fatura Ödeme

 

Avea’nın internet sitesi üzerinden artık online işlemler daha kolay. Nasıl mı? Avea bir çok yeni anlaşmalara göre isim hakkını Türk Telekom’a devretse de yeniliklerinden taviz vermiyor ve gücüne güç katmaya devam ediyor. Artık Avea faturalarınızı internet sitesi üzerinden kolay ve güvenilir bir şekilde ödeyebilir ayrıca yeni sınırlandırmalar bile getirebileceksiniz. İnternet sitesi üzerinden faturalarınızı sınırlandırabilir hatta kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemi bile yapabileceksiniz.

 

Tüm bu işlemleri Avea’nın internet sitesi üzerinden ulaşabilir faturalarınızı sınırlandırabilir yeni paket tarifelerini kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Bir çok yenilikle beraber avea fatura ödeme işlemi bu kadar kolay olmamıştı. Her geçen gün yeni bir kampanyayı internet sitesi üzerinden duyuran Avea bu sefer yeni özellikleriyle online işlemleri değiştirmiş ve internet sitesi üzerinden 7/24 müşteri desteği sağlamaktadır.

 

Bu yenilikleri diğer kurumların da yapılmasını ön görerek şimdiden bu işte bir ilke imza atmış bulunmaktalar artık avea fatura ödeme işlemlerinizi internet sitesi üzerinden yapabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir