Avea kullanıcılarına yeni yenilikler geliyor

Avea

Avea Fatura Ödeme

 

Son zamanlar da yeni anlaştığı firma olan Türk Telekom ile Avea artık bir arada çalışarak yeni kampanyaları kullanıcılarına sunuyor. Türkiye’nin en iyi alt yapısına sahip olan Türk Telekom gücüne güç katarak en iyi GSM şirketlerinden birisi olan Avea ile birlikte kullanıcılarına online işlemler yenilikleriyle ödeme konusunda kolaylık sağlıyor. Online İşlemler üzerinden artık avea fatura ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

 

Tüm bu yeniliklere Avea’nın kendi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Online İşlemler menüsüne giderek bir çok yeniliği bir arada göreceksiniz ve fatura detayları hakkında yeni bilgilere sahip olacaksınız. Bir çok yeni özellikleri ile artık faturalarınızı sınırlandırabilir isterseniz iptal edebilir yeni tarifeli paketlere de geçiş yapma imkanınız olacak.

 

Avea’nın bu yenilikleri şimdiden bir çok kullanıcısını memnun etmiş gibi gözüküyor. Artık kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemleriniz de internet üzerinden daha kolay bir hale gelecek. Bunun için yine yapmanız gereken tek şey online işlemler üzerinden işleminizi 3D güvenlik programı ile gerçekleştirip tamamlayacaksınız. İsterseniz otomatik ödeme talimatı ile de bunu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir