Avea’nın avantajlı tarifeleri ile tanışın

Avea

Avea Fatura Ödeme

 

Türkiye’nin en iyisi GSM operatörlerinden birisi olan Avea artık isim hakkını Türk Telekom’a devretse de yeni kampanyalarını artık Türk Telekom’un internet sitesi üzerinden duyuruyor. Son çıkan yeni kampanyadan sizlerin de faydalanabileceğinizi düşünerek bu yazıyı yazalım dedik. Biliyorsunuz ki ülkemizde futbol maçlarının başlaması ile beraber Türk Telekom taraftar kampanyası başlatmış bulunmakta. Peki kampanya içerisinde neler mi bulunuyor?

 

Öncelikle bu tarife faturaları hatlara özel olduğunu söylemek isterim. Ayda 35 TL’ye her yöne 1000 dakika + 1000 sms ve 4GB internet ile tüm işlemlerinizi 4.5G ile hızlı bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca eğer bu kampanyaya dahil olursanız avea fatura ödeme işlemleriniz ise bir nebze olsun daha da çok kolaylaşıyor.

 

Çünkü artık 4.5G’nin olduğu her yerde Avea faturalarınızı isterseniz banka kartınız ile yada kredi kartınız ile tamamlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken Türk Telekom online işlemler hizmetleri üzerinden kredi kartı ile avea fatura ödeme işleminizi tamamlamanız olacak.

 

Türk Telekom’un yeni tarifeleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir