Banka Kartı ile Avea Fatura Ödeme

Avea

Banka Kartı ile Avea Fatura Ödeme

 

Avea müşterilerine bir müjde daha veriyoruz! Son zamanlar da internetin faydalarından yararlanarak müşterilerine kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemlerini kredi kartı bilgilerini girerek ödeme imkanı bulunuyordu. Artık kredi kartı çok riskli gözüyle bakarak internet üzerinden işlem yapmak istemeyen bir çok kullanıcı da bulunmaktaydı. Avea bunu düşünerek artık müşterilerinin banka kartı ile avea fatura ödeme işlemi yapma kolaylığı sağlıyor.

 

Tek yapmanız gereken Avea’nın internet sitesine girerek Online İşlemler menüsü üzerinden telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmak olacaktır. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız sitede gösterilen SMS yönlendirmesi ile ücretsiz şifrenizi talep edebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Fatura Detayları kısmından avea borcunu ödeme seçeneği üzerinden isterseniz kredi kartı ile avea fatura ödeme talimatı verebilirsiniz eğer ben kredi kartı kullanmak istemiyorum düşüncesinde iseniz banka kartı ile avea fatura ödeme talimatı da verebilirsiniz.

 

Diğer tüm bilgiler için sitemizde bulunan diğer konulara da göz atabilirsiniz. Güvenliğiniz konusunda Avea hassas olmakla beraber sizlere 7/24 müşteri desteği sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir