Fatura ödeme de sıra beklemek artık yok

Avea

Avea Fatura Ödeme

 

Avea kullanıcıları artık faturalarını öderken sıra beklemiyor. Nasıl mı? Avea kullanıcıları artık faturalarını internet bankacılığı üzerinden artık kolay bir şekilde kredi kartı ile avea fatura ödeme seçeneği ile faturalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde sonlandırıyorlar. Sizde Avea kullanıcı iseniz bunu yapabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken Avea sitesine girerek online hizmetler adı altında işlemlerinizi tamamlamak olacaktır. Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyorsanız SMS yönlendirmesi ile ücretsiz olarak sizin telefon numaranıza yönlendirilecek. Telefonunuza gelen SMS şifresi ile Online Hizmetlere giriş yapabileceksiniz.

 

Giriş yaptıktan sonra Fatura Detayları kısmından avea fatura ödeme işleminizi isterseniz banka kartı ile isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bu durum size kalmış kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız kredi kartı ile avea fatura ödeme talimatını seçmeniz gerekmektedir eğer banka kartı ile işlem yapmak isterseniz o durum da ise banka kartı ile avea fatura ödeme talimatını seçeceksiniz. 3D güvenlik ile fatura işlemleriniz güvenli olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir