Kredi Kartı ile Avea Borç Ödeme

Avea

Kredi Kartı ile Avea Borç Ödeme

 

Türkiye’nin en iyi GSM şirketlerinden birisi olan Avea son günlerde isim değişikliğine giderek yeni ismini Türk Telekom olarak değiştirse de bir çok yeniliklerinden vazgeçmiyor. Avea internet hizmetleri üzerinden artık fatura ödeme imkanlarınız bir nevi daha da kolaylaşıyor.

 

Bir çok insanın sürekli fatura ödeme konusunda sıra beklemekten sıkıldığı bu zamanlarda teknoloji imdadımıza yetişiyor. Artık Avea’nın online hizmetler desteği ile kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemlerini çok kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz. İsterseniz faturalarınızı görüntüleyebilir isterseniz sınırlandırabileceksiniz.

 

Ayrıca faturalarınızın borçlarını görüntüleyebilir ve kredi kartı ile avea borç ödeme işleminizi de 3D güvenlik sistemi ile tamamlayacaksınız. 3D güvenlik sistemi ile kredi kartı bilgileriniz tamamiyle güven altında tutulmuş olacaktır. Bu yapılan yeni hizmetler şimdiden bir çok kullanıcıyı memnun etmiş bulunmakta ve kredi kartı ile avea borç ödeme konusunda bir sıkıntı yaratmayacağına benziyor. Faturalarını artık evinizde teknolojinin yetiştiği her alanda tamamlayabilecek kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir