Kredi Kartı ile Avea Fatura Ödeme

avea

Kredi Kartı ile Avea Fatura Ödeme

 

Hayatımızın her alanında kullandığımız ve her zaman da kullanmaya devam edeceğimiz kredi kartları artık sizleri sıra beklemelerinden kurtarıyor. Kredi kartınız sayesinde artık faturalarınızı ay sonu gelmeden ödeyebilirsiniz.

 

Avea’nın kısa bir süre içerisinde müşterilere sunduğu bir sistemi sizlere açıklayacağız. Avea online hizmetler menüsünden artık müşterilerine kredi kartı ile avea fatura ödeme özelliğini sunuyor. Online hizmetler menüsüne giderek cep telefonuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Faturalarım” sekmesi üzerinden son dökümlerinizi görebilir isterseniz sadece o faturayı kredi kartı ile ödeyebilir yada otomatik olarak her ay sonunda kredi kartınızdan çekim yapabilirsiniz.

 

Avea’nın müşterilerine sunduğu bu durum tamamiyle kendi sitesine ait olmakla beraber güvencesini onlar verir. Şuana kadar kullanıcılarımız bu durumu memnuniyetle belirttiklerini de sizlerle bildiririz. Artık kredi kartı ile avea fatura ödeme işlemlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde yapabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir