Online Avea Fatura Ödeme

avea

Online Avea Fatura Ödeme

 

Avea artık müşterilerine online hizmet altında bir çok yeniliği sunuyor. Nasıl mı? Kısa bir süre içerisinde şirket sahipleri isim değişikliğine giderek Türk Telekom bünyesi altında çalışmayı kabul etse de müşterilerinin memnuniyetleri için çalışmalarına hala son sürat devam etmekteler.

 

Avea müşterisinin faturalarını, TL yükleme işlemlerini ve müşteri desteği ile herhangi bir sorunu çözebilme imkanını online işlemler adı altında yapıyor. Avea kullanıcıları Online İşlemler menüsü üzerinden telefon numarası ve şifresi ile giriş yaparak tüm dilediğiniz işlemleri ve online avea fatura ödeme işlemini bir arada yapabiliyorsunuz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız veya ilk defa giriş yapıyorsanız *952# tuşlayarak telefon ekranınızdan karşınıza çıkan bildirim menüsünde ki kod ile giriş yapabilirsiniz.

 

Online hizmetler sistemine giriş yaptıktan sonra online avea fatura ödeme işleminizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Avea’nın müşterilerine bu konuda çok dikkatli ve hassas olduğunu sizlere söylemeden geçmeyelim. Kredi kartlarınızdan ödeme yapmak istediğiniz de büyük bir güvenlik önleminden geçersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir